Bidon Łyczek 260ml Tommee Tippee 12m+ boy

Bidon Łyczek 260ml Tommee Tippee 12m+ boy

Gdy dziecko skończy rok będzie raczkować, potem chodzić, a za jakiś czas biegać.Potrzebna mu będzie większa ilość płynów. Nasz bidon łyczek (260 ml) jest na tym etapie idealnym rozwiązaniem – Twój szkrab będzie zadowolony i nawodniony przez cały dzień.

TT_471284_BOY
Brak produktu w magazynie
27,50 zł

(27,50 zł szt.)

Brutto

Opis

Bidon  posiada izolację utrzymującą temperaturę i świeżość napoju.  Dostępny we  wzorach i kolorach, które  na pewno sprawią, że Twoja pociecha będzie miała ochotę więcej pić. Doskonale nadaje się do picia w ruchu, gdyż wyposażyliśmy go w delikatny ustnik dostosowany do ząbków malucha, boki do łatwego chwytania i zawór zapobiegający rozlewaniu, któremu możesz zaufać. Tak samo jak w przypadku pozostałych kubków tommee tippee, można do niego przyczepić dowolne uchwyty z serii (jeśli maluch odczuwa taką potrzebę). Jednym ruchem możesz też wyciągnąć zawór, by szkrab mógł potrenować picie przepływającego swobodnie płynu.

główne cechy:

  • Zaprojektowany tak, by zadowolić i ugasić pragnienie Twojej pociechy
  • Izolowany termicznie - utrzymuje temperaturę i świeżość napoju
  • Zdejmowany zawór - minimalizuje bałagan
  • Dostępny w kolorach i wzorach, które Twoje dziecko będzie uwielbiać
  • Mieszaj i dopasowuj części do woli – wszystkie będą pasować do innych z tej serii kubków tommee tippee
  • Wszystkie kubki tommee tippee nie posiadają bisfenolu A

Utrzymuje temperaturę napoju Wstawanie, raczkowanie, chodzenie, bieganie – uff! Życie malucha nie jest łatwe, czasem robi się gorąco, nierzadko chce się pić. Na szczęście duży (260 ml) izolowany bidon utrzymuje temperaturę płynu, dzięki czemu Twoje dziecko będzie mogło gasić pragnienie i będzie zadowolone przez cały dzień.

Piję, kiedy chcę i jak chcę Bidon jest z jednej strony masywny, z drugiej leciutki, łatwo się go chwyta za boki – po prostu idealny dla malucha, by chwycić, napić się i poznawać nowy świat. Nie martw się, możesz przyczepić do niego uchwyty od innego kubka tommee tippee, jeśli szkrab musi nabrać trochę wprawy.

Frajda picia, mniej mycia Sprytny zawór niekapka gwarantuje czystość i suchość, gdy Twoje maleństwo odkrywa świat. A jeśli chcesz, by dziecko poznało uroki przepływającego swobodnie płynu – wystarczy jeden pstryk i zawór zdjęty!

Łatwy w myciu i montażu Wiadomość z ostatniej chwili! Maluchy robią bałagan! Na sobie i wokół siebie! Ale to nic! Kubek składa się z trzech prostych części, które w każdej chwili można bezproblemowo rozłożyć, a następnie umyć w ciepłej wodzie lub w górnym koszu zmywarki.

Części można dowolnie mieszać i dopasowywać do siebie Nareszcie! Już nie musisz desperacko poszukiwać nakładki, która będzie pasować. Wszystkie kubki tommee tippee składają się z wymiennych części .Wszystko będzie do siebie pasować.

Szczegóły produktu
Nowy
Komentarze (0)
Brak recenzji
Produkt dodany do listy ulubionych