Baldachimy i moskitiery do łóżeczka dziecięcego

Jednym z dodatków do łóżeczka niemowlęcego, który dodaje najwięcej uroku jest baldachim do łóżeczka.
Baldachim na łóżeczko pełni głównie funkcję dekoracyjną. Najpiękniejsze baldachimy produkowane są z szyfonu. Dodatkową ozdobą jest szarfa którą upinamy w górnej części baldachimu. Łóżeczko z baldachimem często ozdobione jest również specjalną kokarda lub innymi elementami typu serduszka, gwiazdki. Baldachimy do łóżeczka produkowane są w różnych kolorach więc dobór kombinacji pasującej do posiadanej pościeli nie powinien sprawić najmniejszego problemu.
Aby zawiesić baldachim nad łóżeczkiem konieczny jest stelaż do baldachimu. Montowany jest on przy pomocy załączonych do zestawu obejm i jest to niezwykle prosta czynność. Stelaż do baldachimu produkowany jest najczęściej w uniwersalnym białym kolorze.
Cześć rodziców zamiast baldachimu decyduje się na montaż moskitiery. Moskitiera do łóżeczka jest znacznie większa od baldachimu i montowana jest zwykle na dłuższym boku łóżeczka. Spełnia ona również funkcję praktyczną chroniąc dziecko przed insektami. Najpiękniejsze moskitiery produkowane tak jak w przypadku baldachimu z szyfonu. Aby zamontować moskitierę potrzebujemy stelaż do moskitiery identyczny jak w przypadku baldachimu.

Pokazuje 1-6 z 6 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji