Akcesoria do pielęgnacji

Prezentujemy przydatne akcesoria do pielęgnacji. Wśród nich są bezpieczne dla dziecka cążki do paznokci, nożyczki, a także aspiratory do nosa. To artykuły najwyższej jakości, które pomagają w codziennym dbaniu o higienę maluszka.

Podkłady do przewijania na przykład to świetne rozwiązanie, kiedy trzeba zmienić pieluszkę. Z drugiej strony dostępne są też niezawodne cążki do pielęgnacji paznokci. Dlaczego dbanie o paznokcie u dzieci wymaga specjalnych przyrządów? Źle wyprofilowane akcesoria mogą ciąć zbyt głęboko lub pod nieprawidłowym kątem. Dlatego właśnie powinny charakteryzować się wprost niezwykłą precyzją. Dzięki specjalnym usprawnieniom mechanizmu zaciskania dostępne w naszej ofercie cążki są wytrzymałe i idealnie dopasowane do wymogów małych rączek. Nie ma tu ryzyka zbyt głębokiego cięcia – tną z dużą precyzją, pozostawiając krótkie, estetyczne pazurki. Obok profesjonalnych cążek prezentujemy przydatne zestawy do pielęgnacji, w których znajdują się też nożyczki i pilniczek.

Natomiast katar u malucha potrafi być wyjątkowo uciążliwy. Nie tylko przeszkadza w jedzeniu i piciu, ale też stwarza trudności ze snem. Do ułatwienia mu oddychania warto skorzystać z aspiratora do nosa, dzięki któremu odciągnie się nadmiar wydzieliny, a dziecko będzie mogło spokojnie zasnąć.

Pokazuje 1-22 z 22 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji