Zestaw Medela SNS System Wspomagający Karmienie

MED_009-0000


Medela

Nowy produkt

Zestaw Medela SNS System Wspomagający Karmienie Powiększ
Medela Medela

Idealny we wszystkich problemach mamy z ilością wytwarzanego pokarmu, do rehabilitacji odruchu ssania, stymulacji laktacji, karmienia dzieci adoptowanych lub do długoterminowego karmienia uzupełniającego.

Więcej szczegółów

24-72h

Cena: 

146,25 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 48 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 48 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 4,80 zł.

Więcej informacji

System wspomagający karmienie SNS umożliwia kobietom realizowanie karmienie piersią nawet w sytuacjach, gdy nie mają wystarczającej ilości pkarmu. System wspomagający karmienie wiesza się na szyi, a specjalne dreny za pomocą specjalnego plastra przyczepia do brodawek. Dziecko nie wyczuwa tej imitacji kanalika mlekowego w trakcie karmienia. Szczególnie polecany dla dzieci słabo przybierających na wadze. Stosując SNS pamiętaj zawsze o dodatkowej stymulacji laktacji profesjonalnym laktatorem.

SNS System Wspomagający Karmienie

Jest to rewelacyjny produkt, który umożliwia jednocześnie:

- pobieranie pokarmu z piersi (tyle ile jest)

- pobudzanie produkcji mleka u mamy

- naukę ssania piersi - dokarmianie dziecka odciągniętym mlekiem mamy lub sztuczną mieszanką (dzięki temu maluch nie denerwuje się przy piersi, że "nic nie leci", a z kolei "śpioch" wypije trochę mleka zanim zaśnie)

Zestaw ten jest najczęściej polecany, jako produkt wspomagający karmienie przy odbudowywaniu laktacji, po długich okresach separacji mamy od dziecka lub w przypadku, gdy konieczne jest długotrwałe dokarmianie dziecka, a mama nadal chce karmić piersią. Umożliwia karmienie piersią również w przypadkach dzieci urodzonych przedwcześnie, które nie mają wykształconego odruchu ssania, adopcji dziecka.

- W zestawie płaska butelka i 3 rodzaje drenów

Komentarze

Napisz opinię

Zestaw Medela SNS System Wspomagający Karmienie

Zestaw Medela SNS System Wspomagający Karmienie