Główka Calma Medela (bez butelki)

MED_008-0142


Medela

Nowy produkt

Główka Calma Medela (bez butelki) Powiększ
Medela Medela

Pozwala dziecku na zachowanie naturalnych zachowań żywieniowych nabytych w czasie karmienia piersią. Umożliwia łatwe przejście z piersi na smoczek i z powrotem. Jeden rozmiar smoczka jest wystarczający na cały okres karmienia - jak w naturze. 

Więcej szczegółów

24-72h

58,99 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 19 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 1,90 zł.

Więcej informacji

Dlaczego Calma?

Calma jest wyjątkowym, bezpiecznym dla karmienia piersią, niezaburzającym odruchu ssania narzędziem do podawania pokarmu dziecku. Zgodnie z tradycją i i filozofią firmy Medela, produkt ten powstał w oparciu o wyniki wieloletnich badań naukowych.

Produkt nie zawierający Bisefanolu A

Calma - najlepsza dla Twojego dziecka

Calma przeznaczona jest dla matek karmiacych piersią, które chca pozostawić dziecko pod czyjąś opieką. Innowacyjny system nakładek zapobiega samoczynnemu wypływowi pokarmu, dzięki czemu dziecko "zdobywa" mleko tak, jak nauczyło się tego podczas karmienia piersią.

Zaleca się stosowanie Calmy do podawania pokarmu dziciom, które już opanowały technikę ssania piersi.
Matki nie musza się martwi, iz okazjonalne karmienie Calmą spowoduje, że dzicko zniechęci się do piersi, tak jak dzieje się to często w przypadku podawania pokarmu przez tradycyjny smoczek.

Calma to nie smoczek

Silikonowy dozownik ma tylko jeden rozmiar, spelniający potrzeby dziecka zarówno kilkutygodniowego, jak i kilkumiesiecznego. Dzięki temu kobieta karmiąca piersią może byc pewna, że Calma jest odpowiednia dla jej dziecka zarówno ze wzgledu na rozmiar jak i przepływ (który dziecko regukuje zgodnie z własnymi potrzebami).

Komentarze

Napisz opinię

Główka Calma Medela (bez butelki)

Główka Calma Medela (bez butelki)