Akcesoria do smoczków NUK

Znalezienie odpowiadającego potrzebom Twojego maluszka smoczka jest nie lada wyzwaniem! Dlatego, kiedy już zdobędziecie odpowiedni gryzaczek, warto o niego dobrze zadbać. Z tego względu postanowiliśmy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i stworzyć akcesoria dla niemowląt, czyli bogatą ofertę łańcuszków, tasiemek oraz pudełek do przechowywania smoczków.

Łańcuszek oraz tasiemka do smoczka podczas spacerów i podróży zapewniają maksymalną wygodę, chroniąc go przed upadkiem na ziemię, a tym samym przed ubrudzeniem. Dzięki temu Wasza pociecha nie rozpłacze się w najmniej oczekiwanym momencie, a Wy nie będziecie musieli gorączkowo szukać miejsca do opłukania gryzaczka. Ponadto możliwość przypięcia do ubrania daje gwarancję ochrony przed jego zgubieniem.

Pudełko do przechowywania smoczka jest również świetnym rozwiązaniem, nie tylko podczas wyjazdów. Jest to higieniczny i bezpieczny sposób utrzymywania gryzaczka w czystości wtedy, kiedy Wasza pociecha go nie potrzebuje. Kolorowe opakowanie sprawia, że można go z łatwością odnaleźć wśród innych rzeczy, co okazuje się niezwykle pomocne, kiedy niemowlę zaczyna domagać się smoczka.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą akcesoriów dla niemowląt w naszym sklepie!

Pokazuje 1-6 z 6 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji