Silikonowy smoczek NUK Genius 6-18m fioletowy

NUK_735997_NEW_3


Nuk

Nowy produkt

Sil. smoczek NUK Genius 6-18m fioletowy Powiększ
Nuk Nuk

NUK Silikonowy smoczek uspokajający Genius z uchwytem - najnowocześniejszy spośród smoczków uspokajających NUK. Smoczek dla dziecka 6-18m.

Więcej szczegółów

Brak produktu w tej opcji

18,50 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 6 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.

Więcej informacji

Charakterystyka:

  • jeszcze delikatniejszy dla zębów dzięki ulepszonemu anatomicznemu kształtowi – mniejszy nacisk na szczękę i zęby
  • wyjątkowo miękka od góry i spłaszczona gumka
  • wyjątkowo cienka i wąska szyjka
  • optymalnie dostosowuje się do podniebienia i zapewnia więcej miejsca dla
  • naturalnych ruchów ssących języka
  • nie zawiera BPA*
  • dostępny w 3 rozmiarach


Dzieci kopią, podnoszą główkę, chwytają i ssą smoczek. Do wszystkich tych czynności potrzebne są mięśnie ramion, nóg, pleców oraz twarzy, które dziecko ćwiczy w czasie poruszania. Aby dziecko mogło prawidłowo oddychać, jeść oraz mówić, potrzebuje przede wszystkim sprawnego języka, dobrze rozwiniętych mięśni jamy ustnej oraz prawidłowo ukształtowanego podniebienia.

Smoczek uspokajający NUK Genius Color to nie jest zwykły smoczek – to innowacja. Został opracowany we współpracy z lekarzem stomatologiem Dr. med. dent. von Treuenfelsem i opierając się na najnowszych odkryciach w medycynie i technologii. NUK Genius nie tylko uspokaja, lecz także przyczynia się do zdrowego ogólnego rozwoju. Kształt gumki smoczka jest oparty na sprawdzonym anatomicznym kształcie NUK, który jest wzorowany na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia i wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej dziecka. Gumka smoczka NUK Genius Color została jeszcze ulepszona, aby ograniczyć nacisk na szczękę i zęby do minimum.

Smoczki silikonowe NUK wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Silikon jest łatwy do czyszczenia oraz szczególnie odporny na wysokie temperatury. Nie zmienia się nawet pod wpływem bezpośredniego światła ani w kontakcie tłuszczem zawartym w pokarmie. Silikon można wygotowywać, jest wolny od szkodliwych substancji, neutralny w zapachu i smaku, przezroczysty i ma gładką powierzchnię – wszystkie te cechy mają szczególne znaczenie w przypadku smoczków uspokajających.

 Nowoczesne wzornictwo i kolorystyka smoczków Genius Color sprawiają, że jest on modnym dodatkiem do każdego stroju!

Komentarze

Napisz opinię

Silikonowy smoczek NUK Genius 6-18m fioletowy

Silikonowy smoczek NUK Genius 6-18m fioletowy