Smoczek NUK uspok.(sil)6-18m(2szt.) Freestyle girl

NUK_736208_NEW_2


Nuk

Nowy produkt

Smoczek NUK uspok.(sil)6-18m(2szt.) Freestyle girl Powiększ
Nuk Nuk

Smoczek uspokajający NUK Freestyle jest szczególnie przyjazny dla delikatnej skóry wokół ust Twojego dziecka, ponieważ jego specjalnie zaprojektowana tarczka pozwala na dopływ powietrza do skóry. A oprócz tego smoczki te bardzo ładnie wyglądają!

  • innowacyjna tarczka z dużymi otworami wentylacyjnymi
  • szczególnie przyjazny dla skóry*
  • anatomiczny kształt NUK - korzystny dla rozwoju szczęki
  • silikonowa gumka i  tarczka o anatomicznym kształcie

Więcej szczegółów

Brak produktu w tej opcji

Cena: 

24,21 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 8 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.

Więcej informacji

Szczególnie przyjazny dla skóry *
Cechą charakterystyczną nowej tarczki smoczka Freestyle są duże otwory wentylacyjne. Sprawia to, że tarczka ma niewielką powierzchnię, która ma styczność ze skórą i pozwala na dopływ powietrza do skóry w czasie, gdy dziecko ssie. Pomaga to zapobiegać odgnieceniom, podrażnieniom i zaczerwienieniom wokół ust, które mogą wystąpić w przypadku ssania smoczka z tradycyjną tarczką, gdy długo naciska ona na skórę i gromadzi się pod nią ślina. Wyprofilowana, anatomiczna tarczka doskonale pasuje do buzi dziecka.

Praktyczny
Smoczek NUK Freestyle ma cieniutki, delikatny uchwyt, który jest idealnie wkomponowany w cały smoczek. Można do niego przymocować np. łańcuszek do smoczka.

Anatomiczny kształt NUK - dla zdrowego rozwoju jamy ustnej dziecka
Spłaszczona silikonowa gumka smoczka wzorowana na kształcie brodawki sutkowej mamy w czasie karmienia piersią umożliwia naturalne ruchy ssące języka. Zaokrąglona główka smoczka doskonale pasuje do podniebienia, a płaska szyjka minimalizuje nacisk na szczękę. Smoczek Freestyle - tak jak każdy smoczek NUK - umożliwia ćwiczenie szczęki, podniebienia, języka i warg oraz wspomaga zdrowy rozwój jamy ustnej dziecka.

A oto opinie matek*
92% matek, które przetestowały smoczek jeszcze zanim został wprowadzony na rynek, stwierdziło, że doskonale pasuje on do twarzy ich dziecka. 88% uznało smoczek za "wyjątkowo delikatny dla skóry", a 86% za "szczególnie innowacyjny".

Smoczek uspokajający NUK Freestyle - przyciąga wzrok i chroni delikatną skórę dziecka!