18m+

18m+

Jest 3 produktów.
Pokazano 1 - 3 z 3 produktów

Filtr produktów:

 • Smily Play Mikrofon będę gwiazdą 2052

  Producent: Smily play

  SMILY_2052

  Mikrofon wzmacnia dźwięki, odtwarza około 15-tu melodii, nagradza wykonawcę oklaskami. Liczne efekty świetlne i dźwiękowe uprzyjemnią dziecku zabawę. Mikrofon wykonany jest z wysokogatunkowego tworzywa, z materiałów bezpiecznych dla małych dzieci.

  35,42 zł
 • Fisher-Price Mały doktor L6556

  Producent: Fisher-Price

  FP_L6556

  Tak jak zalecił lekarz: liczne akcesoria do zabawy, w której można odgrywać role lekarza lub pielęgniarki! Stetoskop naprawdę działa! W komplecie jest rękaw do mierzenia ciśnienia z obrotowym miernikiem (wystarczająco duży, aby badać dorosłych pacjentów!), termometr ze wskazaniem „chory-zdrowy”, zabawkowy wziernik uszny, strzykawka ze sprężyną i opaska...

  54,00 zł
 • Smily Play Książeczka Polsko-Angielska

  Producent: Smily play

  SMILY_2267

  Wyjątkowa interaktywna i edukacyjna książeczka dwujęzyczna: polsko - angielska. Posiada aż pięć interaktywnych, dwujęzycznych zabaw! Zabawy nauczą Twoje dziecko nazw rzeczy, kolorów, liczb. Każda strona książeczki (jest ich 8) posiada po 4 kolorowe, wesołe obrazki z dwujęzycznymi podpisami. Specjalne otwory na bokach sprawiają, że strony są bardzo wygodne...

  57,80 zł

Dziecko, mające już ponad 18 miesięcy, to naprawdę duży maluch, który potrzebuje dopasowanych do swojego wieku zabawek. Poszukując najlepszych propozycji, warto zainteresować się naszą ofertą, w której znaleźć można zabawki łączące w sobie rozrywkę z edukacją. Prawidłowy rozwój dziecka, nie tylko ten fizyczny, ale i umysłowy, powinien być najważniejszy dla każdego rodzica. Nasze zabawki, dedykowane dzieciom w wieku 18 m+, spełniają te standardy, gwarantując świetną zabawę i edukację jednocześnie.

Oczywiście wszystkie dostępne tutaj zabawki, to produkty cenionych na rynku producentów, gdzie stawia się nie tylko na ciekawy pomysł dla zabawki, ale i na jej wykonanie z bezpiecznych materiałów. Tak dobrej jakości, atrakcyjne zabawki można u nas zawsze kupować w konkurencyjnych cenach i tym samym sprawiać swoim dzieciom prezenty, które dostarczą im mnóstwo radości.