Smily Play Liczący żółw 0660

SMILY_0660


Smily play

Nowy produkt

Smily Play Liczący żółw 0660 Powiększ

Smily play Smily play

Interaktywna żółwik liczy piłeczki, które Maluch wrzuca do jego przeźroczystego pancerza. Zabawka posiada dwie opjce dźwiękowe: liczenie piłeczek oraz odgrywanie melodyjek. Dzięki małemu żółwikowi umieszczonemu na górze skorupy możesz pomieszać piłeczki znajdujące się wewnątrz.

Więcej szczegółów

Brak produktu w tej opcji

Cena: 

71,99 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 23 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 2,30 zł.

Więcej informacji

Po ustawieniu przełącznika w pozycji "nutka" i naciśnięciu małego żółwika lub podczas wkładania kolorowych kuleczek przez otwór, usłyszymy wesołe melodyjki. Drugi tryb zabawy to nauka cyferek. Po ustawieniu przełącznika w pozycji "cyferki" i wkładania kuleczek do zielonego otworu, żółwik razem z Twoim maluszkiem będzie liczył piłeczki. Podczas naciskania uchwytu w kształcie małego żółwika na przeźroczystej skorupie, piłeczki można wprawić w ruch wewnątrz skorupy. Małe przeźroczyste drzwiczki umożliwiają wydobycie piłek z wnętrza, dzięki czemu w każdej chwili zabawę można rozpocząć na nowo. Zabawka posiada także sznureczek, który umożliwi zabranie żółwika na spacer.

Zestaw zawiera:
- żółwia na sznureczku
- 5 kolorowych kuleczek

Wiek dziecka: 12 m+
Producent: Smily Play
Numer katalogowy: 0660
Wymiary opakowania: wys. 21,5 cm x szer. 25,5 cm x gł. 19 cm
Zabawka zasilana jest bateriami: 2 x 1,5V AA (baterie są dołączone)

Komentarze

Napisz opinię

Smily Play Liczący żółw 0660

Smily Play Liczący żółw 0660