Smoczki uspokajające Nuk dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy

Pierwszym wyzwaniem, któremu muszą podołać przyszli rodzice, jest skompletowanie wyprawki niemowlęcej. Warto uwzględnić w niej lateksowe lub silikonowe smoczki uspokajające od marki NUK. Przedstawiamy modele stworzone dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy. Spełniają wszystkie potrzeby i wymagania niemowląt na tym etapie rozwoju, jednocześnie zapewniając maluchom pełne bezpieczeństwo i nie utrudniając ich naturalnego rozwoju.

Pokazuje 1-23 z 23 pozycji

Co wyróżnia smoczki uspokajające Nuk 0-6?

Najważniejsze cechy, które czynią uspokajający silikonowy smoczek NUK Space Disney Myszka Miki wyjątkowym, poza bardzo atrakcyjnym wyglądem, jest anatomiczny kształt podobny do brodawki sutkowej matki oraz spłaszczona gumka. Jest on dopasowany do naturalnych ruchów ssących języka dziecka, co umożliwia właściwy rozwój podniebienia i jamy ustnej. Wąska szyjka pozwala zmniejszyć nacisk na szczękę i zęby niemowlęcia. Gładka gumka zapewnia z kolei przyjemne odczucia w jamie ustnej, pozostawiając odpowiednio dużo miejsca do swobodnych ruchów języka.

Wszystkie smoczki uspokajające marki NUK są nieustannie dostosowywane do aktualnych zaleceń lekarzy i położnych, a także uwag i realnych potrzeb rodziców. W jej ofercie znajdują się modele silikonowe i lateksowe, które są odporne na gryzienie oraz łatwe w odkażaniu. Materiał, z którego je wykonano, jest wolny od BPA. Dzięki temu są w pełni bezpieczne dla niemowląt już od pierwszych miesięcy ich życia.

Polecamy dobór wyposażenia w zależności od wieku dziecka. To podstawowe kryterium, którym należy kierować się również przy wyborze wszystkich lateksowych i silikonowych smoczków uspokajających NUK. Potrzeby i umiejętności niemowląt zmieniają się na każdym etapie ich rozwoju, a rodzice muszą za nimi podążać, aby zapewniać swoim pociechom bezpieczne warunki do prawidłowego wzrostu. 

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji